pechkin: (объяли меня воды до души моей)
[personal profile] pechkin
Время Сцена Земля
(Металлическая)
Сцена Огонь
(Деревянная)
Сцена Воздух
(Джем)
Сцена Вода
(Свободная)
12 июня. День первый
14:00-14:30     Открытие джемовой сцены!  
14:30-15:00        
15:00-15:30        
15:30-16:00     Март, Москва  
16:00-16:30        
16:30-17:00     Измайловская слобода - пение  
17:00-17:30        
17:30-18:00 Легенды Холмов: InProg на Холмах: Измайловская слобода - хороводы  
18:00-18:30   Inner Drive, Москва    
18:30-19:00 Александра Арбацкая и Бриз Неброско, Москва   Дядюшкин сон, Минск  
19:00-19:30   Batisfera, Москва    
19:30-20:00 Ключ, Санкт-Петербург   Вадим Иващенко & The Boneshakers, Москва  
20:00-20:30   Rational Diet, Минск    
20:30-21:00 Умка и Броневик, Москва   Алексей Силуянов и Roobato BOO!, Москва - блюзовый джем  
21:00-21:30   Disen Gage, Москва    
21:30-22:00 Выход, Санкт-Петербург     Электронная сцена:
22:00-22:30   EXIT project, Москва   Samosad Band, Санкт-Петербург
22:30-23:00 Птица Си, Санкт-Петербург      
23:30-24:00   Ольга Дзусова и гр."СС-20", Москва   Пепелац Аналог Beat, Санкт-Петербург
00:00-00:30 Р*ождество п/у Степана Печкина, Питерусалим   Alissid Jazz, Москва - джем тонких вибраций и катастрофической кагафонии  
00:30-01:00   Кафтан Смеха, Москва   A-DUB-TOR-Ы, Санкт-Петербург
01:00-01:30 Ива Нова, Санкт-Петербург      
01:30-02:00       Задержка Ноль, Петрозаводск
02:00-02:30 Небослов, Москва   Drip Brothers, Москва - афро-хип-хоп-джем  
02:30-03:00        
03:00->        
13 июня. День второй
Блок: Новая камерная музыка: Фолк&Этника:    
14:00-14:30 Крейсер из Непала & Fan(C), Самара   ПортМоне, Минск  
14:30-15:00   Jerry Epstein, USA    
15:00-15:30 Лампа Ladino, Москва   Meldis, Москва  
15:30-16:00   Белорыбица, Санкт-Петербург    
16:00-16:30 Eleфant, Москва   Лакоча, Москва  
16:30-17:00   Нагуаль, Минск    
17:00-17:30 Сергей Манукян, Москва   Jerry Epstein, USA  
17:30-18:00   Птица Тылобурдо, Ижевск    
18:00-18:30 Перерыв   Тамара Кожекина и Boogie Chillen, Москва  
18:30-19:00 Регги&Ска: Русские духовные песни (Ольга Арефьева, Юлия Теуникова, Адриан, Петр Акимов, Елена Калагина), Москва    
19:00-19:30 Pinches Tiranitos, Санкт-Петербург   Перерыв  
19:30-20:00   Перерыв    
20:00-20:30 Кимбата, Москва Эволюция: Rockin' Dad, Москва  
20:30-21:00   ГрАссМейстер, Москва    
21:00-21:30 Simba Vibration, Санкт-Петербург   Иван Жук и друзья - джем русского народного блюза на английском языке  
21:30-22:00   The Skys, Литва   Электронная сцена:
22:00-22:30 Аддис-Абеба, Минск     Dub Division
22:30-23:00   Северо-Восток, Москва    
23:30-24:00 Рома ВПР, Москва     Saind System
00:00-00:30   Kostarev Group, Москва Butowsky Band, Москва  
00:30-01:00        
01:00-01:30   Гурзуф, Минск Эхо второго солнца, Харьков  
01:30-02:00        
02:00-02:30   Паспортный стол & Оксана Кочубей, Королёв    
02:30-03:00        
03:00->        
14 июня. День третий
Блок: Джаз: Фолк&Этника:    
14:00-14:30   Фомёнково, Украина Блюз с утра! Джем тех кому вечно мало  
14:30-15:00 Jazz fabrique, Москва      
15:00-15:30   Иньва, Пермь    
15:30-16:00 Jazzmobile, Москва      
16:00-16:30   Bugotak, Новосибирск-Воронеж    
16:30-17:00 Живые люди, Москва      
17:00-17:30   Оберег, Казань Sattuma, Петрозаводск  
17:30-18:00 Сергей Летов и Хлам, Москва      
18:00-18:30   Анна Гофман, Москва Хоры  
18:30-19:00 Перерыв      
19:00-19:30 Блюз&Фанк: Перерыв Мила Кикина, Москва  
19:30-20:00 Jerry Epstein & Вадим Иващенко, USA-Москва Этномегадэнс:    
20:00-20:30   Степанида, Якутия Джазовый джем Наталии Скворцовой  
20:30-21:00 SoulMate, Москва      
21:00-21:30   Safety Magic, Москва    
21:30-22:00 Владимир Русинов & The Jumping Cats, Москва     ИндиДискотека:
22:00-22:30   Залив Кита, Москва   Diggadgy, Липецк
22:30-23:00 Юрий Каверкин и The Dirty Dozen, Москва   Groove Hammers, Москва  
23:00-23:30   НаехОвичи, Санкт-Петербург    
23:30-24:00 Владимир Демьянов и Blues Doctors, Екатеринбург   Дети Детей, Минск Dj Ram, Липецк
00:00-00:30   Африканда, Москва    
00:30-01:00 Иван Жук и Алексей Силуянов, Санкт-Петербург-Москва   Leedht gharana, Москва  
01:00-01:30   Серебряная Свадьба, Минск    
01:30-02:00 Улица Космонавтов, Москва   Roobato BOO!, Москва - заключительный джем  
02:00-02:30   Голуби и Безумные Кашевары, Санкт-Петербург    
02:30-03:00        
03:00->        
From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

October 2017

S M T W T F S
123456 7
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 02:16 pm
Powered by Dreamwidth Studios